برگزاری مجمع انتخاباتی هیات ورزش های دانشگاهی استان کرمانشاه - صفحه نخست

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مجمع انتخاباتی هیات ورزش های دانشگاهی استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، چهارمین دوره انتخابات هیأت ورزش‌های دانشگاهی استان کرمانشاه، امروز چهارشنبه بیست‌وچهارم بهمن ماه ۱۳۹۷ با حضور دکتر محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ملّی ورزش‌های دانشگاهی، در دانشگاه رازی برگزار شد.

دکتر دهخدا در این نشست، هیأت‌های استانی ورزش‌های دانشگاهی را قهرمان‌ترین و علمی‌ترین هیأت‌ها دانست و اظهار داشت: عزم فدراسیون ملّی ورزش‌های دانشگاهی بر این است که دانشگاه‌ها به صورت مستقل در مسابقات بین‌المللی شرکت کنند کما اینکه فضای خوبی ایجاد شده و شاهد حضور فعال دانشگاه‌ها در مسابقات بین‌المللی هستیم.

وی مشارکت بانوان در اعزام‌ها و امور مدیریتی را از دیگر محورهای جدّی فدراسیون ملّی ورزش‌های دانشگاهی عنوان کرد و افزود: در حال حاضر شاهد فعالیت گسترده هیأت‌ها هستیم و حتی هیأت‌های استانی در بحث اعزام‌ها، جلوتر از فدراسیون حرکت کردند.

دکتر دهخدا هیأت‌های استانی را بازوان توانمند فدراسیون دانست و گفت: ما بشدت به کمک هیأت‌‌های استانی برای پیشبرد اهداف فدراسیون نیازمندیم.

وی با تشکر از دکتر همایون عباسی رئیس دوره سوم هیأت ورزش‌های دانشگاهی استان کرمانشاه، ظرفیت‌های ورزشی دانشگاه رازی را بسیار مطلوب ارزیابی کرد.

وی ادامه داد: دانشگاه رازی با توجه به برخورداری از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و امکان تحصیل دانشجویان در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا، وجود امکانات بسیار خوب ورزشی و مجموعه‌های در حال احداث، می‌تواند نقش زیادی در توسعه ورزش قهرمانی داشته باشد.