مسابقات ورزشی استانی کارکنان دولت - صفحه نخست

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسابقات ورزشی استانی کارکنان دولت

 

با توجه به برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت در استان کرمانشاه ، جهت تعیین سهمیه تیم های ورزشی استان 

برای اعزام به مسابقات کشوری ، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه رازی در راستای ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح سلامت  اقدام به

 اعزام تیم های ورزشی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه رازی در رشته های مختلف ورزشی( 7 رشته ورزشی در بخش آقایان و 4 رشته ورزشی در بخش خانم ها) نمود.

 

گزارش اعزام تیم های ورزشی کارکنان واعضای هیات علمی دانشگاه رازی به مسابقات استانی کارکنان دولت و نتایج کسب شده :

 

جدول 1. آقایان

رشته ورزشی

تاریخ شروع مسابقات

تاریخ پایان مسابقات

مکان برگزاری

نتایج کسب شده

اسامی نفرات اعزامی

فوتسال

1397/10/8

1397/10/22

سالن شهید بهشتی ، استادیوم آزادی

-------

 

سهراب درویشی، فریدون امیری، هادی جعفری،  بهرام جلالی، مجید سلطانی، حیدر بهرامی،دکتر احسا ن امیری، دکتر کیوان امینی، دکتر صاحب فروتنی

مربی : مجید معصومی پور 

سرپرست : حبیب جعفری

والیبال

1397/10/11

1397/10/14

سالن شهید بهشتی ، استادیوم آزادی

                         -------

 

دکتر جلیل صحرایی، دکتر وحید مبارک، دکتر امیر عباس منظمی، دکتر فیروز مجرد، محمد سعید زنگنه، محمد حسین رضایی، سعید اسدی ، شهریار کاظمی، افشین فلاحی ،علی اشرف گشانی،حمید رضا بهرامی

مربی: ایوب ناصری

سرپرست : دکتر علی نیکرهی

دارت

1397/10/11

1397/10/11

سالن دارت مجموعه ورزشی حضرت امام خمینی (ره )

کسب مقام دوم دانشگاه رازی در بخش مسابقات تیمی

 کسب مقام دومی و سومی در بخش مسابقات انفرادی توسط آقایان بهزاد یاری و شهروز غلامی

شهرام سیفی ، شهروز غلامی، کرم رضا بریموندی ، بهزاد یاری 

مربی و سرپرست تیم : فرشاد عبدلی 

بدمینتون

1397/10/12

1397/10/12

سالن بدمینتون هیات بدمینتون استان

کسب مقام دوم  دانشگاه رازی در بخش مسابقات تیمی

کسب مقام اولی و دومی و سومی در بخش مسابقات انفرادی توسط آقایان به ترتیب فرزاد مظفری ، هادی جعفری ، دکتر وریا طهماسبی

دکتر وریا طهماسبی ، فرزاد مظفری ، هادی جعفری 

مربی و سرپرست : ایوب ناصری 

تنیس روی میز

1397/10/13

1397/10/13

سالن ورزشی امام سجاد

--------

دکتر علیرضا عبدالمحمدی، دکترمحمد کاظمی فرد، دکتر عبدالحسین فتحی 

مربی و سرپرست : سید قنبر شادرام

طناب کشی

1397/11/2

 

1397/11/2

سالن شهید بهشتی

------------

فرشاد عبدلی،فردین احمدی، هاشم پور محمدی، مجید سلطانی ، سید یدالله چغازردی، مسعود کریمی، دکتر حسن اکرمی، امید حیدری، محمد چغازردی 

مربی :حسین صمدی 

سرپرست : شهریار کاظمی 

آمادگی جسمانی

1397/11/2

 

1397/11/2

سالن شهید بهشتی

کسب مقام اول انفرادی و کسب سهمیه به مسابقات کشوری  توسط آقایان محمد رضا درداب و حمید رضا ازهر 

دکتر رستگار حسینی، حمید رضا ازهر، محمد رضا درداب، مرتضی پور رضا 

مربی و سرپرست : فرشاد عبدلی 

 

جدول 2. بانوان

رشته ورزشی

تاریخ شروع مسابقات

تاریخ پایان مسابقات

مکان برگزاری

نتایج کسب شده

اسامی نفرات اعزامی

دارت

1397/10/11

1397/10/11

سالن دارت مجموعه ورزشی حضرت امام خمینی (ره )

------

سحرمحمدی، فرشته غلامی رضا، نورتاج رضابیگی، فرشته محمدی 

بدمینتون

1397/10/13

1397/10/13

سالن بدمینتون هیات بدمینتون استان

کسب مقام دوم دانشگاه رازی در مسابقات تیمی 

کسب مقام دوم  در بخش مسابقات انفرادی توسط خانم سارا یزدانفر 

سارا یزدان فر، صبا یزدانفر ، فرشته محمدی 

تنیس روی میز

1397/10/13

1397/10/13

سالن تنیس روی میز هیات

-------

فرناز کریمی، مریم علیون، ندا بهرامی ، زهره بساطی 

مربی : فرشته محمدی 

طناب کشی

1397/10/30

 

1397/10/30

سالن شهید بهشتی 

مقام اول و

کسب سهمیه مسابقات کشوری 

سحر محمدی، نورتاج رضابیگی، زهرا شکری، عارفه حیدریان، فرشته غلامی رضا، معصومه عظیمی،طیبه اکبری،زینب فلاحی، پروانه شاهمرادی 

مربی و سرپرست: فرشته محمدی

 
گزارش تصویری مسابقات